• قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات فروشگاه آنلاین شیائومی یاب

تمامی فعالیت های  فروشگاه شیائومی یاب مطابق با قوانین تجارت الکترونیک و اصول جمهوری اسلامی ایران می باشد.

قوانین مربوط به ارسال، تعویض و استرداد کالا

۱-سفارشات مربوط به شهر تهران حداکثر ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت سفارش با پیک به مشتری تحویل داده می شود.

۲-سفارشات مربوط به شهرستان ها با استفاده از پست پیشتاز طی ۲ الی ۴ روز کاری برای خریداران گرامی ارسال خواهد شد.

۳-هزینه های مربوط به ارسال کالا با توجه  به شهر مقصد و وزن محصول به صورت خودکار محاسبه شده و در فاکتور قید می شود.

۴-خریداران محترم پس از دریافت کالای خریداری شده ۷ روز مهلت  دارند تا محصول خریداری شده را تست کنند و در صورت نقص ناشی از حمل و نقل یا مغایرت محصول تحویلی با کالای سفارش داده شده  آن را به شرکت  پس بفرستند. پس از بازگشت کالا به شرکت تیم  فنی شیائومی یاب محصول را چک کرده و کالای معیوب را تعویض خواهد کرد.

۵- استفاده نادرست از کالا و معیوب شدن کالا در اثر ضربه دیدن، سوختن و تماس با آب ( به جز برای محصولات مقاوم در برابر آب) شامل تعویض کالا نخواهد شد.

۶-اگر کالای مورد نظر از لحاظ خصوصیات فنی و ظاهری مثل نوع، رنگ و مدل کالا با محصول سفارشی مغایرت داشته باشد، قبل از بازکردن جعبه به شرکت اطلاع دهید تا تعویض گردد.

۷-کالاهای مرجوعی باید با جعبه به فروشگاه شیائومی یاب عودت داده شود و ارائه شماره سفارش و فاکتور خرید برای بررسی کالا الزامی می باشد.

۸-هزینه بازگشت کالا بر عهده مشتری گرامی می باشد.

 

حقوق مشتری

۱- تمامی اطلاعات ثبت شده در وبسایت شیائومی یاب فقط برای ارسال کالا استفاده  می شود و شیائومی یاب موظف است تمامی قوانین مربوط به حریم خصوصی مشتریان خود را رعایت کند و همه اطاعات مشتری نزد شیائومی یاب محرمانه بوده و اجازه دسترسی به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی داده نحواهد شد.شیائومی یاب برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

۲- استفاده از شماره موبایل و ایمیل مشتری برای اطلاع رسانی محصولات جدید، تخفیفها و خبرنامه فقط با رضایت و تایید مشتری انجام خواهد شد.

۳-شیائومی یاب موظف است  در صورت هر گونه اعتراض یا نارضایتی از عملکرد فروشگاه  و کارکنان آن، بر حسب مورد موضوع را پیگیری کرده  و نتیجه را به اطلاع مشتری برساند.

 

در صورت هر گونه  سوال یا ابهام در مورد قوانین میتوانید سوالات خود را از طریق راههای ارتباطی زیر از ما بپرسید:

ایمیل : info@xiaomiyab.com        تلفن تماس : ۴۰۸۸۵۱۷۵-۰۲۱       

اسکرول
طراحی سایت